O mnie

Psychologiem jestem z pasji i powołania. Praca to moje hobby.

Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzinami. Oferuję wsparcie zarówno rodzicom, którzy poszukują pomocy w rozwiązywaniu problemów wychowawczych, jak i dzieciom borykającym się z różnymi trudnościami. Moim celem jest poprawa jakości i komfortu życia całej rodziny.

W swojej praktyce zawodowej stosuję metodę coachingu rodzicielskiego, który tym różni się od psychoterapii, że skupia się na teraźniejszości i tym co chcemy w niej zrobić. Podczas coachingu nie analizujemy przeszłości, nie skupiamy się na tym co było, co mogło by być prawdopodobną przyczyną danego problemu. Coaching skupia się na proaktywności rodzica, zarówno w określaniu jak i wdrażaniu zmian. Coach nie podaje gotowych rozwiązań (z resztą nie ma takiej potrzeby, bo z reguły okazuje się, że rodzic wie czego potrzebuje), natomiast dzięki nieoceniającej postawie, uważnemu słuchaniu i odpowiednim pytaniom pomaga lepiej zrozumieć co się dzieje oraz jak rodzic może i sobie i dziecku pomóc.

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe „Psychologiczne wspomaganie rozwoju dzieci i młodzieży z trudnościami.” Jestem też absolwentką rocznego studium Szkoły Trenerów. Odbyłam wiele kursów i szkoleń, których wymienić nie sposób, a które za każdym razem wnoszą coś nowego do mojej pracy. Przez wiele lat pracowałam w szkole i to właśnie tam przekonałam się, dlaczego warto skorzystać ze wsparcia psychologa dziecięcego? Każdy właściwie rodzic, bez wyjątku spotyka się z problemami wychowawczymi, które z pomocą specjalisty jest w stanie pokonać.

Prywatnie jestem kobietą, żoną i mamą. To właśnie macierzyństwo okazało się być najlepszą „podyplomówką”, którą skończyłam, najbardziej wartościowym kursem i niesamowicie intensywnym warsztatem trwającym do dnia dzisiejszego.

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o problemach Twojego dziecka?

Wyślij formularz kontaktowy

lub zadzwoń do mnie teraz!

603-542-522